Hugo Boss Caenestir pánská peněženka

Hugo Boss Caenestir pánská peněženka
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: HB-S25
Značka: Hugo Boss
2 599 Kč –42 % 1 499 Kč
Kategorie: Peněženky
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…
Hugo Boss Caenestir pánská peněženka
2 599 Kč –42 %

Pánská peněženka Hugo Boss

 

CAENESTIR

bifold

 

barva černá

materiál kůže

 

rozměry (šířka x výška)

zavřená - 12 x 9,5

otevřená - 23,5 x 9,5

kapsička na drobné - ANO

příhrádky na kreditní karty -5

příhrádky na bankovky - 2

ostatní příhrádky - 3

 

včetně dárkové krabičky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie HUGO BOSS sahá k roku 1924, kdy Hugo Ferdinand Boss založil v Metzingenu svou krejčovskou dílnu. Bohužel se mu příliš nedařilo a krize ho brzy dohnala k bankrotu. Nicméně Hugo se nechtěl vzdát svých snů, a tak v roce 1931 postavil podnik znovu na nohy, když začal šít kvalitní a precizně zpracované vojenské uniformy.

V roce 1948 Hugo Ferdinand Boss zemřel, ale poptávka po kvalitních pánských civilních oblecích byla velká a právě Bossovy švadleny ji dokázaly skvěle uspokojit.

Německá preciznost a vysoká kvalita používaných látek záhy katapultovala značku HUGO BOSS na první místo v pánské módě. A tento úspěch dal v roce 1948 základ pro založení společnosti HUGO BOSS GmbH., která je dnes v oblasti módy již fenoménem.

Na začátku 90. let získala většinový podíl italská módní skupina Marzotto S.p.A. Tyto roky byly též začátkem pro samostatnou trendovou značku HUGO a luxusní značku Baldessarini. Postupně byla rozšířena dosavadní nabídka oblečení, parfémů a brýlí též o spodní prádlo a ponožky.

Počátkem 21. století přibyly další licence na výrobu obuvi, doplňků a hodinek. V tomto období uvedla společnost např. i novou luxusní kolekci pro muže BOSS Selection. V roce 2003 byla znovu uvedena linie s funkčním sportovním oblečením BOSS Green. Později byla posílena i sekce dámské módy o již existující BOSS Orange.