Doprava po ČR a na Slovensko - přehled možností

Existuje několik možností, jak si po nákupu převzít své zboží. Vyberte si tu, která je Vám nejbližší.

Při objednávce nad 2500Kč včetně je doprava po ČR zdarma.

 

 

BALÍK DO BALÍKOMATU OD ČESKÉ POŠTY 

Balíkomaty České pošty jsous moderní a intuitivní samoobslužné terminály, které nabízí pohodlné a diskrétní vyzvednutí, protože fungují nonstop. 

Aktuální seznam míst, kde jsou balíkomaty umístěny naleznete na https://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/balikomaty 

BALÍK DO RUKY OD ČESKÉ POŠTY 

Balík Do ruky je spolehlivý způsob vnitrostátní přepravy balíků do hmotnosti až 50 kg. Balík doručíme adresátovi přímo do rukou, a to již následující den po podání.

BALÍK NA POŠTU OD ČESKÉ POŠTY 

Balík Na poštu je unikátní služba pro přepravu balíků do hmotnosti 30 kg po celé České republice. Zákazník si pomocí jednoduchého nástroje vloženého do vašeho e-shopu vybere poštu nebo Balíkomat, kde si chce zboží vyzvednout. Není mu tedy automaticky přidělena pošta podle bydliště, ale může si zvolit pobočku, která mu nejlépe vyhovuje. Balík bude připraven k vyzvednutí již následující pracovní den po podání.

 

Doporučená zásilka

Doporučená zásilka České Pošty na Vaši adresu s možností dobírky. Zásilku odešleme nejpozději následující pracovní den po zaplacení zboží. Česká Pošta zpravidla doručuje zásilky do 24h. V případě, že Váš nezastihne doma, si můžete zásilku vyzvednout na Vaší poště či nechat znovu doručit.

 

DORUČENÍ KURÝREM PPL logoPPL

PPL je největší balíkový dopravce v ČR, garantuje doručení do druhého dne a to i v sobotu. Dobírku můžete zaplatit hotově nebo platební kartou na terminálu u řidiče. Při dopravě na Slovensko garantuje doručení do 2 pracovních dní.

Osobní odběr zásilkovna.cz  Unknown 

Osobní odběr na více než 525 pobočkách v ČR a na Slovensku. Počet poboček se každým dnem rozrůstá.

Vyberte si pobočku přímo ve Vašem městě a my Vám zboží na ní zašleme. O uložení zásilky na pobočce budete informování SMS nebo emailem. Zásilku si poté můžete vyzvednout. Zaplatit lze v místě pobočky hotově nebo platební kartou.

 

Váš dress4u.cz tým